Dblatnik

dblatnik
Flick Fan - 57 Film Ratings
Member Since: 10 Mar 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 76% Reservoir Dogs (1992) - Rated 10 Mar 2014
71 41% Willow (1988) - Rated 10 Mar 2014
70 36% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 10 Mar 2014
60 10% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 10 Mar 2014
87 85% Die Hard (1988) - Rated 10 Mar 2014
73 43% Jackie Brown (1997) - Rated 10 Mar 2014
69 30% Django Unchained (2012) - Rated 10 Mar 2014
85 79% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 10 Mar 2014
70 36% Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 10 Mar 2014
68 25% Mission: Impossible 2 (2000) - Rated 10 Mar 2014