Dblease

dblease
Flick Fan - 76 Film Ratings
Member Since: 25 Apr 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 51% That Thing You Do! (1996) - Rated 25 Apr 2013
75 14% Shrek the Third (2007) - Rated 25 Apr 2013
89 61% Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Rated 25 Apr 2013
71 7% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 25 Apr 2013
97 95% Memento (2001) - Rated 25 Apr 2013
100 99% Inception (2010) - Rated 25 Apr 2013
89 61% Shrek (2001) - Rated 25 Apr 2013
80 25% Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Rated 25 Apr 2013
92 81% Braveheart (1995) - Rated 25 Apr 2013
89 61% The Untouchables (1987) - Rated 25 Apr 2013