Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Dbowshier

Flick Fan - 25 Film Ratings

Member Since: Jun 22, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out Dbowshier's...
90 68% (1963) - Jun 23, 2018
90 68% The Green Mile (1999) - Jun 23, 2018
87 54% Big Fish (2003) - Jun 23, 2018
91 84% Forrest Gump (1994) - Jun 23, 2018
91 84% The Shawshank Redemption (1994) - Jun 23, 2018
91 84% Amadeus (1984) - Jun 23, 2018
86 50% Bottle Rocket (1996) - Jun 23, 2018
90 68% Life Is Beautiful (1997) - Jun 22, 2018
83 34% Moulin Rouge! (2001) - Jun 22, 2018
91 84% Vanilla Sky (2001) - Jun 22, 2018