DeMelo69

demelo69
Movie Buff - 236 Film Ratings
Member Since: 20 Mar 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 98% Cloverfield (2008) - Rated 19 Jan 2008
100 98% The Terminator (1984) - Rated 21 Mar 2007
82 50% Toy Story (1995) - Rated 21 Mar 2007
71 13% The Punisher (2004) - Rated 21 Mar 2007
78 33% Being John Malkovich (1999) - Rated 21 Mar 2007
78 33% Pretty Woman (1990) - Rated 21 Mar 2007
75 22% Small Soldiers (1998) - Rated 21 Mar 2007
79 38% 2 Fast 2 Furious (2003) - Rated 21 Mar 2007
48 2% Kung Fu Hustle (2004) - Rated 21 Mar 2007
91 79% Predator (1987) - Rated 21 Mar 2007