DeeDeeRamon

deedeeramon
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 14 Jun 2020
Location: Slovenia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 60% Reservoir Dogs (1992) - Rated 14 Jun 2020
70 60% Pulp Fiction (1994) - Rated 14 Jun 2020
64 29% From Dusk Till Dawn (1996) - Rated 14 Jun 2020
73 72% Jackie Brown (1997) - Rated 14 Jun 2020
70 60% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 14 Jun 2020
68 45% Sin City (2005) - Rated 14 Jun 2020
62 18% Grindhouse (2007) - Rated 14 Jun 2020
62 18% Death Proof (2007) - Rated 14 Jun 2020
75 83% Inglourious Basterds (2009) - Rated 14 Jun 2020
68 45% Django Unchained (2012) - Rated 14 Jun 2020