Deeker

deeker
Flick Fan - 63 Film Ratings
Member Since: 17 Oct 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 10% Forrest Gump (1994) - Rated 17 Oct 2007
88 42% Old School (2003) - Rated 17 Oct 2007
88 42% X-Men (2000) - Rated 17 Oct 2007
94 91% Layer Cake (2004) - Rated 17 Oct 2007
90 65% Ghostbusters (1984) - Rated 17 Oct 2007
89 52% Trainspotting (1996) - Rated 17 Oct 2007
97 99% The Godfather (1972) - Rated 17 Oct 2007
88 42% 300 (2007) - Rated 17 Oct 2007
92 82% The Sting (1973) - Rated 17 Oct 2007
84 23% American History X (1998) - Rated 17 Oct 2007