Deidamia

deidamia
Movie Buff - 441 Film Ratings
Member Since: 18 Apr 2012
Location: MVD, Uruguay
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 97% Mars Attacks! (1996) - Rated 18 Apr 2012
75 55% Mission: Impossible 2 (2000) - Rated 18 Apr 2012
65 30% The AristoCats (1970) - Rated 18 Apr 2012
80 71% Hugo (2011) - Rated 18 Apr 2012
90 88% La Femme Nikita (1990) - Rated 18 Apr 2012
90 88% Schindler's List (1993) - Rated 18 Apr 2012
80 71% The Italian Job (2003) - Rated 18 Apr 2012
75 55% Lethal Weapon 3 (1992) - Rated 18 Apr 2012
20 5% Nacho Libre (2006) - Rated 18 Apr 2012
80 71% Se7en (1995) - Rated 18 Apr 2012