Demiourgos

demiourgos
Movie Buff - 432 Film Ratings
Member Since: 06 Feb 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 94% Black (2005) - Rated 16 Jan 2017
94 97% Pulp Fiction (1994) - Rated 17 Nov 2016
84 57% American Beauty (1999) - Rated 16 Nov 2016
75 26% Hunt for the Wilderpeople (2016) - Rated 16 Nov 2016
87 79% Captain Fantastic (2016) - Rated 16 Nov 2016
90 94% Stranger Things (2016) - Rated 16 Nov 2016
95 99% Mr. Robot (2015) - Rated 16 Nov 2016
84 57% Graduation (2016) - Rated 16 Nov 2016
50 4% The Girl on the Train (2016) - Rated 16 Nov 2016
95 99% Westworld (2016) - Rated 16 Nov 2016