Demon

demon
Movie Buff - 214 Film Ratings
Member Since: 20 Feb 2012
Location: Chicago, Illinois, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: My favorite movies are princes bride and Conan the barbarian

more Recent Ratings

87 69% Before the Devil Knows You're Dead (2007) - Rated 14 Aug 2012
70 47% Jumper (2008) - Rated 14 Aug 2012
80 60% Dirty Dancing (1987) - Rated 14 Aug 2012
85 65% WarGames (1983) - Rated 14 Aug 2012
70 47% A Fistful of Dollars (1964) - Rated 14 Aug 2012
76 54% Wild Wild West (1999) - Rated 14 Aug 2012
90 80% The Last King of Scotland (2006) - Rated 14 Aug 2012
69 43% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 14 Aug 2012
60 28% Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Rated 14 Aug 2012
85 65% A Few Good Men (1992) - Rated 14 Aug 2012