Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Deoradh

Movie Buff - 466 Film Ratings

Member Since: Dec 2, 2018

Location: UK

Age: 56

more Recent Ratings
66 36% The Social Network (2010) - Jan 23, 2021
17 5% Smokey and the Bandit (1977) - Jan 17, 2021
57 28% Ready Player One (2018) - Jan 02, 2021
76 49% Time Bandits (1981) - Dec 31, 2020
97 89% Ghostbusters (1984) - Dec 31, 2020
91 77% Full Metal Jacket (1987) - Dec 31, 2020
63 32% Rashomon (1950) - Dec 31, 2020
94 82% Tenet (2020) - Dec 28, 2020
17 5% Wonder Woman 1984 (2020) - Dec 28, 2020
61 31% Gladiator (2000) - Dec 17, 2020