Departed

departed
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 15 Oct 2016
Location: Russia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like movies with good drama, independing what genre it is. And I like crime and comedy such as NIce Guys, Lock Stock and Two Smocking Barrels, Snatch.

more Recent Ratings

100 71% Louis C.K.: Live at the Comedy Store (2015) - Rated 15 Oct 2016
100 71% Louis C.K. Live at the Beacon Theatre (2011) - Rated 15 Oct 2016
100 71% Louis C.K.: Oh My God (2013) - Rated 15 Oct 2016
100 71% Louis C.K.: Shameless (2007) - Rated 15 Oct 2016
100 71% Louis C.K.: Chewed Up (2008) - Rated 15 Oct 2016
100 71% Louis C.K.: Hilarious (2010) - Rated 15 Oct 2016
100 71% Interstellar (2014) - Rated 15 Oct 2016
100 71% Zootopia (2016) - Rated 15 Oct 2016
70 31% Human (2015) - Rated 15 Oct 2016
10 9% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 15 Oct 2016