Deren

deren
Movie Buff - 140 Film Ratings
Member Since: 30 Apr 2012
Location: Trondheim, Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 58% Ahlat Agaci (2018) - Rated 26 Feb 2019
86 70% Green Book (2018) - Rated 26 Feb 2019
90 86% A Star Is Born (2018) - Rated 19 Oct 2018
85 58% The Man from Earth (2007) - Rated 27 Aug 2018
90 86% Cebimdeki Yabanci (2018) - Rated 11 Aug 2018
86 70% The Unbearable Lightness of Being (1988) - Rated 07 Aug 2018
90 86% Yol Ayrımı (2017) - Rated 03 Aug 2018
75 28% Take Shelter (2011) - Rated 29 Jun 2018
85 58% Into the Wild (2007) - Rated 02 Jun 2018
70 20% Gymnaslærer Pedersen (2006) - Rated 24 Feb 2018