Derkemans

derkemans
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 14 Nov 2017
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 30% Cast Away (2000) - Rated 15 Nov 2017
80 20% Dirty Harry (1971) - Rated 15 Nov 2017
100 82% Forrest Gump (1994) - Rated 15 Nov 2017
95 54% The Prestige (2006) - Rated 15 Nov 2017
100 82% Django Unchained (2012) - Rated 15 Nov 2017
95 54% 12 Angry Men (1957) - Rated 15 Nov 2017
30 7% Reservoir Dogs (1992) - Rated 15 Nov 2017
100 82% Das Boot (1981) - Rated 15 Nov 2017
100 82% The Last Castle (2001) - Rated 14 Nov 2017
100 82% Gran Torino (2008) - Rated 14 Nov 2017