Dest0

dest0
Flick Fan - 82 Film Ratings
Member Since: 16 Aug 2013
Location: Saudi Arabia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 53% The Shining (1980) - Rated 28 Aug 2014
80 58% Carlito's Way (1993) - Rated 13 Aug 2014
98 96% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 12 Aug 2014
45 12% Tooth Fairy (2010) - Rated 08 Aug 2014
40 9% The Bourne Legacy (2012) - Rated 08 Aug 2014
79 55% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 08 Aug 2014
84 67% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 08 Aug 2014
85 71% The Bourne Identity (2002) - Rated 08 Aug 2014
22 6% Resident Evil: Afterlife (2010) - Rated 08 Aug 2014
75 47% Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Rated 08 Aug 2014