Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Dezza

Movie Buff - 175 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

Location: Australia

more Recent Ratings
86 51% The Goonies (1985) - Jan 20, 2020
87 58% Minority Report (2002) - Jan 20, 2020
84 39% Poltergeist (1982) - Jan 20, 2020
90 79% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Jan 20, 2020
74 12% Knives Out (2019) - Jan 20, 2020
86 51% 1917 (2019) - Jan 20, 2020
79 24% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Jan 20, 2020
73 10% 21 (2008) - Jan 19, 2020
62 2% 13 Going on 30 (2004) - Jan 19, 2020
76 15% 101 Dalmatians (1996) - Jan 19, 2020