Dhart6288

dhart6288
Flick Fan - 86 Film Ratings
Member Since: 09 Mar 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 49% The Fabulous Baker Boys (1989) - Rated 09 Mar 2013
78 39% K-PAX (2001) - Rated 09 Mar 2013
67 29% The Men Who Stare at Goats (2009) - Rated 09 Mar 2013
86 63% Crazy Heart (2009) - Rated 09 Mar 2013
83 53% The Big Lebowski (1998) - Rated 09 Mar 2013
92 86% My Life as a Dog (1985) - Rated 09 Mar 2013
87 65% Lars and the Real Girl (2007) - Rated 09 Mar 2013
83 53% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 09 Mar 2013
85 60% Apocalypse Now (1979) - Rated 09 Mar 2013
92 86% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 09 Mar 2013