DickCheney

dickcheney
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2018
Location: Croatia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 66% Curb Your Enthusiasm (2000) - Rated 25 Feb 2018
97 96% The Dark Knight (2008) - Rated 13 Feb 2018
95 92% The Act of Killing (2012) - Rated 13 Feb 2018
92 79% Goodfellas (1990) - Rated 13 Feb 2018
74 15% Grown Ups (2010) - Rated 13 Feb 2018
86 57% Trading Places (1983) - Rated 13 Feb 2018
81 33% Rocky III (1982) - Rated 13 Feb 2018
85 52% Gone Girl (2014) - Rated 13 Feb 2018
82 40% Predator (1987) - Rated 13 Feb 2018
75 19% Back to the Future (1985) - Rated 13 Feb 2018