Dick Laurent

dick_laurent
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 08 Jul 2012
Location: Munich, Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 48% Poison (1991) - Rated 08 Jul 2012
90 71% Superstar: The Karen Carpenter Story (1987) - Rated 08 Jul 2012
82 26% Velvet Goldmine (1998) - Rated 08 Jul 2012
86 48% Mildred Pierce (2011) - Rated 08 Jul 2012
89 63% The Trial of Joan of Arc (1962) - Rated 08 Jul 2012
94 88% Diary of a Country Priest (1951) - Rated 08 Jul 2012
95 93% Au hasard Balthazar (1966) - Rated 08 Jul 2012
78 16% The Devil, Probably (1977) - Rated 08 Jul 2012
89 63% L'argent (1983) - Rated 08 Jul 2012
87 55% Paisan (1946) - Rated 08 Jul 2012