Digityogi

digityogi
Member Since: 07 Nov 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 48% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 10 Nov 2012
91 57% Men in Black III (2012) - Rated 10 Nov 2012
89 39% 17 Again (2009) - Rated 10 Nov 2012
89 39% 180° South (2010) - Rated 10 Nov 2012
88 26% Almost Famous (2000) - Rated 07 Nov 2012
93 73% The Sixth Sense (1999) - Rated 07 Nov 2012
83 5% Pay It Forward (2000) - Rated 07 Nov 2012
94 81% Training Day (2001) - Rated 07 Nov 2012
95 90% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 07 Nov 2012
94 81% Magnolia (1999) - Rated 07 Nov 2012