Dimension

dimension
Movie Buff - 448 Film Ratings
Member Since: 05 Dec 2015
Location: Philadelphia, PA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 32% Aladdin (1992) - Rated 06 Dec 2015
86 40% Kick-Ass (2010) - Rated 06 Dec 2015
88 57% Flatliners (1990) - Rated 06 Dec 2015
88 57% RoboCop 2 (1990) - Rated 06 Dec 2015
85 32% Doom (2005) - Rated 06 Dec 2015
89 73% Wreck-It Ralph (2012) - Rated 06 Dec 2015
87 43% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 06 Dec 2015
85 32% Baseketball (1998) - Rated 06 Dec 2015
88 57% Star Trek: First Contact (1996) - Rated 06 Dec 2015
89 73% Analyze This (1999) - Rated 06 Dec 2015