Dimetrodon

dimetrodon
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 07 Dec 2013
Location: Belgium
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 1% War Horse (2011) - Rated 03 Jun 2014
85 55% Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999) - Rated 04 Apr 2014
83 43% DeUsynlige (2008) - Rated 03 Apr 2014
84 48% Barton Fink (1991) - Rated 21 Feb 2014
88 63% 12 Years a Slave (2013) - Rated 21 Feb 2014
88 63% The Secret in Their Eyes (2009) - Rated 02 Feb 2014
84 48% XXY (2007) - Rated 02 Feb 2014
92 76% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 02 Feb 2014
86 59% Half Nelson (2006) - Rated 02 Feb 2014
84 48% Drive (2011) - Rated 02 Feb 2014