Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Dingleberry

Film Freak - 632 Film Ratings

Member Since: Jun 4, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out Dingleberry's...
30 3% Syngenor (1990) - Jul 12, 2019
55 12% Alita: Battle Angel (2019) - Jul 12, 2019
60 34% Breathless (1983) - Jul 12, 2019
50 6% X-Men: Apocalypse (2016) - Jul 07, 2019
55 12% Invasion of the Body Snatchers (1978) - Jun 26, 2019
40 5% Avatar (2009) - Jun 26, 2019
55 12% Killer Joe (2012) - Jun 26, 2019
55 12% The Night of the Hunter (1955) - Jun 26, 2019
55 12% The Fly (1986) - Jun 26, 2019
50 6% American Hustle (2013) - Jun 26, 2019