Dingobey

dingobey
Movie Buff - 249 Film Ratings
Member Since: 13 Dec 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 90% L.A. Confidential (1997) - Rated 24 Mar 2017
95 98% The Usual Suspects (1995) - Rated 24 Mar 2017
40 7% Lars and the Real Girl (2007) - Rated 24 Mar 2017
70 53% The Motorcycle Diaries (2004) - Rated 24 Mar 2017
55 18% Robin Hood: Prince of Thieves (1991) - Rated 24 Mar 2017
85 90% The Game (1997) - Rated 24 Mar 2017
65 37% Analyze That (2002) - Rated 24 Mar 2017
70 53% X2: X-Men United (2003) - Rated 24 Mar 2017
60 26% The Happening (2008) - Rated 24 Mar 2017
75 68% Rain Man (1988) - Rated 24 Mar 2017