Dinsdale

dinsdale
Movie Buff - 105 Film Ratings
Member Since: 15 Jun 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 48% Batman Beyond: Return of the Joker (2000) - Rated 07 Jul 2012
90 75% The Last of the Mohicans (1992) - Rated 07 Jul 2012
70 28% Space Jam (1996) - Rated 07 Jul 2012
90 75% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 07 Jul 2012
96 95% Unforgiven (1992) - Rated 15 Jun 2012
96 95% Once Upon a Time in the West (1968) - Rated 15 Jun 2012
50 11% Tango & Cash (1989) - Rated 15 Jun 2012
95 90% Pulp Fiction (1994) - Rated 15 Jun 2012
90 75% Batman Begins (2005) - Rated 15 Jun 2012
70 28% Batman Forever (1995) - Rated 15 Jun 2012