Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Dirky

Film Freak - 896 Film Ratings

Member Since: Jun 17, 2017

Location: Hungary

more Recent Ratings
72 32% Freeway (1996) - Apr 24, 2021
73 40% Nobody (2021) - Apr 23, 2021
71 25% Love and Monsters (2020) - Apr 23, 2021
74 48% The Mauritanian (2021) - Apr 23, 2021
73 40% The Courier (2020) - Apr 23, 2021
70 18% The Art of Self-Defense (2019) - Apr 10, 2021
67 7% I Care a Lot (2021) - Apr 03, 2021
75 58% Hostiles (2017) - Mar 06, 2021
76 69% Promising Young Woman (2020) - Mar 05, 2021
72 32% Richard Jewell (2019) - Feb 20, 2021