DirtbagIan

dirtbagian
Flick Fan - 82 Film Ratings
Member Since: 11 Aug 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 21% Mr. Deeds (2002) - Rated 14 Aug 2007
80 76% Cowboy Bebop: The Movie (2001) - Rated 14 Aug 2007
40 21% Coach Carter (2005) - Rated 14 Aug 2007
68 51% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 14 Aug 2007
10 1% The Fog (2005) - Rated 14 Aug 2007
18 6% Mystery Men (1999) - Rated 14 Aug 2007
68 51% Saw (2004) - Rated 14 Aug 2007
20 7% The Ringer (2005) - Rated 14 Aug 2007
15 4% Hitch (2005) - Rated 14 Aug 2007
81 79% Swordfish (2001) - Rated 14 Aug 2007