DirtyRobot

dirtyrobot
Movie Buff - 141 Film Ratings
Member Since: 16 Jul 2012
Location: Waterloo, Ontario, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 63% Back to the Future Part II (1989) - Rated 14 May 2014
80 25% Riddick (2013) - Rated 14 May 2014
85 48% They Live (1988) - Rated 12 Jan 2014
85 48% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 12 Jan 2014
85 48% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 12 Jan 2014
88 63% The Bourne Identity (2002) - Rated 12 Jan 2014
84 39% Star Trek: The Motion Picture (1979) - Rated 17 Feb 2013
86 54% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 12 Jan 2013
84 39% Abraham Lincoln: Vampire Hunter (2012) - Rated 12 Jan 2013
70 5% The Raven (2012) - Rated 12 Jan 2013