Dis

dis
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 19 Jul 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 96% 9 (2009) - Rated 19 Jul 2016
80 17% Epic (2013) - Rated 19 Jul 2016
90 63% Rio (2011) - Rated 19 Jul 2016
100 96% Balto: Wolf Quest (2001) - Rated 19 Jul 2016
100 96% Balto (1995) - Rated 19 Jul 2016
90 63% The Croods (2013) - Rated 19 Jul 2016
90 63% Rango (2011) - Rated 19 Jul 2016
90 63% Repo! The Genetic Opera (2008) - Rated 19 Jul 2016
90 63% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 19 Jul 2016
80 17% Strange Magic (2015) - Rated 19 Jul 2016