DiscoGremlin

discogremlin
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 13 Apr 2022
Location: Newport, Gwent, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

54 30% F9: The Fast Saga (2021) - Rated 02 May 2022
61 45% Central Intelligence (2016) - Rated 02 May 2022
85 85% Dune (2021) - Rated 02 May 2022
63 55% The Many Saints of Newark (2021) - Rated 02 May 2022
54 30% Xtro (1983) - Rated 02 May 2022
78 65% In the Earth (2021) - Rated 02 May 2022
40 5% Godzilla vs. Kong (2021) - Rated 02 May 2022
89 95% Dawn of the Dead (1978) - Rated 02 May 2022
83 75% The Green Knight (2021) - Rated 13 Apr 2022
52 15% Copshop (2021) - Rated 13 Apr 2022