Diskko

diskko
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 03 Sep 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 38% The Graduate (1967) - Rated 03 Sep 2012
11% The Hunger Games (2012) - Rated 03 Sep 2012
11% Wrath of the Titans (2012) - Rated 03 Sep 2012
100 83% Shaolin Soccer (2001) - Rated 03 Sep 2012
100 83% Kung Fu Hustle (2004) - Rated 03 Sep 2012
78 45% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 03 Sep 2012
72 38% 50/50 (2011) - Rated 03 Sep 2012
40 26% Juno (2007) - Rated 03 Sep 2012
100 83% Up (2009) - Rated 03 Sep 2012
95 59% Grave of the Fireflies (1988) - Rated 03 Sep 2012