Ditmar

ditmar
Movie Buff - 333 Film Ratings
Member Since: 15 Sep 2014
Location: Zwolle, Overijssel, Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 54% Children of Men (2006) - Rated 15 Sep 2014
60 33% Bro's Before Ho's (2013) - Rated 15 Sep 2014
60 33% Hard Candy (2006) - Rated 15 Sep 2014
80 79% Looper (2012) - Rated 15 Sep 2014
60 33% Basic Instinct (1992) - Rated 15 Sep 2014
70 54% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 15 Sep 2014
70 54% Mary Poppins (1964) - Rated 15 Sep 2014
80 79% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 15 Sep 2014
50 18% Quantum of Solace (2008) - Rated 15 Sep 2014
70 54% The Breakfast Club (1985) - Rated 15 Sep 2014