DivasMom

divasmom
Flick Fan - 79 Film Ratings
Member Since: 29 Feb 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 72% The Bourne Identity (2002) - Rated 29 Feb 2016
90 89% The Seventh Seal (1957) - Rated 29 Feb 2016
87 62% Jurassic World (2015) - Rated 29 Feb 2016
88 72% Jaws (1975) - Rated 29 Feb 2016
90 89% To Kill a Mockingbird (1962) - Rated 29 Feb 2016
88 72% Fargo (1996) - Rated 29 Feb 2016
88 72% Where Eagles Dare (1968) - Rated 29 Feb 2016
90 89% The Bridge on the River Kwai (1957) - Rated 29 Feb 2016
90 89% The Great Escape (1963) - Rated 29 Feb 2016
85 49% Breaking Away (1979) - Rated 29 Feb 2016