DividedFrame

dividedframe
Film Freak - 631 Film Ratings
Member Since: 02 Jul 2010
Location: Tempe, AZ, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

1% The Last Airbender (2010) - Rated 02 Jul 2010
85 71% Black Dynamite (2009) - Rated 02 Jul 2010
43 13% Rat Race (2001) - Rated 02 Jul 2010
35 9% John Tucker Must Die (2006) - Rated 02 Jul 2010
75 48% Intolerance (1916) - Rated 02 Jul 2010
90 86% Irreversible (2002) - Rated 02 Jul 2010
79 56% A Single Man (2009) - Rated 02 Jul 2010
88 81% Michael Clayton (2007) - Rated 02 Jul 2010
78 54% The Invention of Lying (2009) - Rated 02 Jul 2010
87 78% Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Rated 02 Jul 2010