We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
Divmind

Movie Buff - 330 Film Ratings

Member Since: Nov 12, 2021

Location: USA

more Recent Ratings
60 16% Scream (1996) - Nov 15, 2021
60 16% Saw (2004) - Nov 15, 2021
80 69% The Ring (2002) - Nov 15, 2021
70 35% A Quiet Place (2018) - Nov 15, 2021
60 16% Paranormal Activity (2009) - Nov 15, 2021
50 9% The Nun (2018) - Nov 15, 2021
75 49% Cube (1997) - Nov 15, 2021
80 69% Jaws (1975) - Nov 15, 2021
60 16% Misery (1990) - Nov 15, 2021
70 35% The Lost Boys (1987) - Nov 15, 2021