Diyar Uslu

diyar_uslu
Flick Fan - 54 Film Ratings
Member Since: 10 Mar 2022
Location: Konya, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 14% Bloodshot (2020) - Rated 10 Mar 2022
68 49% Alpha (2018) - Rated 10 Mar 2022
80 91% Avengers: Infinity War (2018) - Rated 10 Mar 2022
70 64% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 10 Mar 2022
70 64% Dolemite Is My Name (2019) - Rated 10 Mar 2022
70 64% Pieces of a Woman (2020) - Rated 10 Mar 2022
60 30% The Platform (2019) - Rated 10 Mar 2022
60 30% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 10 Mar 2022
83 95% Parasite (2019) - Rated 10 Mar 2022
50 14% Thor: The Dark World (2013) - Rated 10 Mar 2022