DjAci

djaci
Flick Fan - 65 Film Ratings
Member Since: 20 Feb 2018
Location: Croatia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 95% The Hateful Eight (2015) - Rated 20 Feb 2018
90 86% Blade Runner (1982) - Rated 20 Feb 2018
90 86% Incendies (2010) - Rated 20 Feb 2018
85 76% Cloverfield (2008) - Rated 20 Feb 2018
95 95% The Devil's Advocate (1997) - Rated 20 Feb 2018
65 26% Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999) - Rated 20 Feb 2018
80 64% The X-Files: Fight the Future (1998) - Rated 20 Feb 2018
30 2% Apocalypse Now (1979) - Rated 20 Feb 2018
85 76% The Thin Red Line (1998) - Rated 20 Feb 2018
70 40% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 20 Feb 2018