Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
DkDbWR

Flick Fan - 22 Film Ratings

Member Since: Aug 24, 2019

more Recent Ratings
72 43% Superbad (2007) - Aug 24, 2019
70 34% Saving Private Ryan (1998) - Aug 24, 2019
70 34% Fight Club (1999) - Aug 24, 2019
79 61% Jaws (1975) - Aug 24, 2019
75 50% Django Unchained (2012) - Aug 24, 2019
92 97% Aliens (1986) - Aug 24, 2019
80 70% Groundhog Day (1993) - Aug 24, 2019
62 18% WarGames (1983) - Aug 24, 2019
2% Dumb and Dumber (1994) - Aug 24, 2019
77 56% Spider-Man 2 (2004) - Aug 24, 2019