Dkralvt

dkralvt
Flick Fan - 80 Film Ratings
Member Since: 23 Nov 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 86% The Godfather: Part II (1974) - Rated 23 Nov 2016
85 46% Oldboy (2003) - Rated 23 Nov 2016
90 86% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 23 Nov 2016
84 35% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 23 Nov 2016
95 98% Saving Private Ryan (1998) - Rated 23 Nov 2016
84 35% Breathless (1960) - Rated 23 Nov 2016
92 94% Léon: The Professional (1994) - Rated 23 Nov 2016
82 23% Princess Mononoke (1997) - Rated 23 Nov 2016
86 61% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 23 Nov 2016
88 74% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 23 Nov 2016