Dmitr

dmitr
Flick Fan - 59 Film Ratings
Member Since: 26 Mar 2012
Location: Russia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

71 56% A Separation (2011) - Rated 26 Mar 2012
53 22% We Need to Talk About Kevin (2011) - Rated 26 Mar 2012
57 27% 30 Minutes or Less (2011) - Rated 26 Mar 2012
70 52% J. Edgar (2011) - Rated 26 Mar 2012
79 76% Warrior (2011) - Rated 26 Mar 2012
59 32% Paul (2011) - Rated 26 Mar 2012
59 32% A Better Life (2011) - Rated 26 Mar 2012
93 93% Young Adult (2011) - Rated 26 Mar 2012
53 22% Real Steel (2011) - Rated 26 Mar 2012
53 22% Bad Teacher (2011) - Rated 26 Mar 2012