Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Döni

Movie Buff - 369 Film Ratings

Member Since: Jan 1, 2016

more Recent Ratings
90 94% Amélie (2001) - Jan 01, 2016
70 45% The Bucket List (2007) - Jan 01, 2016
60 19% Freaky Friday (2003) - Jan 01, 2016
60 19% 13 Going on 30 (2004) - Jan 01, 2016
90 94% Tri orísky pro Popelku (1973) - Jan 01, 2016
60 19% Two and a Half Men (2003) - Jan 01, 2016
60 19% Scrubs (2001) - Jan 01, 2016
80 77% Gone in 60 Seconds (2000) - Jan 01, 2016
80 77% An American Crime (2007) - Jan 01, 2016
50 10% Jennifer's Body (2009) - Jan 01, 2016