Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Doble-G

Film Freak - 808 Film Ratings

Member Since: Feb 23, 2013

more Recent Ratings
80 57% Across the Universe (2007) - Aug 09, 2019
70 13% Aladdin (2019) - Aug 08, 2019
80 57% Thirteen Days (2000) - Aug 08, 2019
80 57% The Big Sleep (1946) - Aug 06, 2019
80 57% The Great Hack (2019) - Aug 05, 2019
80 57% The Boy in the Striped Pajamas (2008) - Aug 04, 2019
80 57% Outlaw King (2018) - Jul 31, 2019
75 30% King Arthur (2004) - Jul 30, 2019
80 57% The Hitcher (1986) - Jul 28, 2019
80 57% The Professionals (1966) - Jul 17, 2019