Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Doble G

Film Freak - 881 Film Ratings

Member Since: Feb 23, 2013

more Recent Ratings
70 13% Tinker Tailor Soldier Spy (2011) - Dec 01, 2020
60 4% The Wraith (1986) - Nov 16, 2020
85 79% The Incredible Shrinking Man (1957) - Sep 18, 2020
85 79% Clash by Night (1952) - Sep 03, 2020
90 92% The Blue Gardenia (1953) - Aug 31, 2020
85 79% The Woman in the Window (1944) - Aug 30, 2020
75 30% Secret Beyond the Door... (1948) - Aug 25, 2020
85 79% Scarlet Street (1945) - Aug 19, 2020
85 79% Cloak and Dagger (1946) - Aug 17, 2020
85 79% House by the River (1950) - Aug 11, 2020