DocCynical

doccynical
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 01 Jul 2012
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 80% I Love You Phillip Morris (2009) - Rated 07 Feb 2013
85 67% Dredd (2012) - Rated 07 Feb 2013
90 80% Cargo (2009) - Rated 18 Aug 2012
80 48% Pulp Fiction (1994) - Rated 15 Aug 2012
60 10% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 15 Aug 2012
75 26% Cloverfield (2008) - Rated 15 Aug 2012
85 67% Army of Darkness (1993) - Rated 15 Aug 2012
95 92% American History X (1998) - Rated 15 Aug 2012
90 80% Blade Runner (1982) - Rated 15 Aug 2012
75 26% Hancock (2008) - Rated 15 Aug 2012