DocExclusive

docexclusive
Flick Fan - 96 Film Ratings
Member Since: 25 Apr 2012
Location: Durham, NC, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I am an academic, a science fiction fan, and a dominant.

more Recent Ratings

93 74% Natural Born Killers (1994) - Rated 26 Apr 2012
90 48% Black Hawk Down (2001) - Rated 26 Apr 2012
89 29% Caddyshack (1980) - Rated 26 Apr 2012
92 67% Pandorum (2009) - Rated 26 Apr 2012
90 48% Event Horizon (1997) - Rated 26 Apr 2012
89 29% Men in Black (1997) - Rated 26 Apr 2012
89 29% The Hotel New Hampshire (1984) - Rated 26 Apr 2012
89 29% Videodrome (1983) - Rated 26 Apr 2012
88 12% Cat People (1982) - Rated 26 Apr 2012
86 6% Smiley Face (2007) - Rated 26 Apr 2012