DocRock

docrock
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 03 Jul 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 73% Bridesmaids (2011) - Rated 03 Jul 2017
100 97% Christmas Vacation (1989) - Rated 03 Jul 2017
95 73% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 03 Jul 2017
90 52% Good Morning, Vietnam (1987) - Rated 03 Jul 2017
96 85% Good Will Hunting (1997) - Rated 03 Jul 2017
80 26% Groundhog Day (1993) - Rated 03 Jul 2017
80 26% The Dark Crystal (1982) - Rated 03 Jul 2017
75 8% Eurotrip (2004) - Rated 03 Jul 2017
80 26% Young Frankenstein (1974) - Rated 03 Jul 2017
70 2% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 03 Jul 2017