DoctorBuster

doctorbuster
Film Freak - 704 Film Ratings
Member Since: 01 May 2016
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 22% Bride of Chucky (1998) - Rated 01 May 2016
60 40% Mr. Bean's Holiday (2007) - Rated 01 May 2016
60 40% Deep Blue Sea (1999) - Rated 01 May 2016
80 83% American Beauty (1999) - Rated 01 May 2016
70 64% Licence to Kill (1989) - Rated 01 May 2016
60 40% Ghostbusters II (1989) - Rated 01 May 2016
20 4% Catwoman (2004) - Rated 01 May 2016
70 64% Pay It Forward (2000) - Rated 01 May 2016
70 64% Prometheus (2012) - Rated 01 May 2016
40 13% Superhero Movie (2008) - Rated 01 May 2016