Doggonecouch

doggonecouch
Movie Buff - 439 Film Ratings
Member Since: 16 Aug 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 93% Pontypool (2008) - Rated 17 Aug 2015
90 77% 2046 (2004) - Rated 17 Aug 2015
87 62% Tokyo Zombie (2005) - Rated 17 Aug 2015
75 31% CJ7 (2008) - Rated 17 Aug 2015
88 67% Kalifornia (1993) - Rated 17 Aug 2015
40 11% The Amazing Spider-Man (2012) - Rated 17 Aug 2015
88 67% Ant-Man (2015) - Rated 17 Aug 2015
97 94% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 17 Aug 2015
35 9% The Amazing Spider-Man 2 (2014) - Rated 16 Aug 2015
35 9% Ghost Rider (2007) - Rated 16 Aug 2015