Dohny

dohny
Movie Buff - 212 Film Ratings
Member Since: 15 Nov 2013
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 90% Mulholland Drive (2001) - Rated 16 Jul 2023
92 75% The Fountain (2006) - Rated 14 Jan 2023
95 90% Dracula (1992) - Rated 14 Jan 2023
90 66% Bullet Train (2022) - Rated 22 Aug 2022
94 84% Elvis (2022) - Rated 22 Aug 2022
98 98% Arrival (2016) - Rated 20 Nov 2021
96 95% Mr. Nobody (2009) - Rated 01 Nov 2021
92 75% Nostalgia for the Light (2010) - Rated 26 Oct 2021
40 6% Ad Astra (2019) - Rated 12 Oct 2021
92 75% The Martian (2015) - Rated 27 Feb 2019