Doms

doms
Film Freak - 534 Film Ratings
Member Since: 11 Jun 2015
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 20% The Gambler (2014) - Rated 18 Jun 2015
30 7% Echelon Conspiracy (2009) - Rated 18 Jun 2015
10 1% Black Hawk Down (2001) - Rated 18 Jun 2015
60 32% Looper (2012) - Rated 18 Jun 2015
10 1% The Ninth Gate (2000) - Rated 18 Jun 2015
90 94% Sleepers (1996) - Rated 18 Jun 2015
70 56% Logan's War: Bound by Honor (1998) - Rated 18 Jun 2015
70 56% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 18 Jun 2015
50 20% Burn After Reading (2008) - Rated 18 Jun 2015
70 56% Hot Shots! (1991) - Rated 18 Jun 2015