Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
DonKhan

Movie Buff - 336 Film Ratings

Member Since: May 27, 2016

Location: Netherlands

Bio: 10: masterpiece
9: love it
8: highly enjoy it
7: enjoy it
6: mildly enjoy it
5: mildly dislike it
4: dislike it
3: intensely dislike it
2: detest it
1: burn it
more Recent Ratings
16% Fantastic Four (2005) - May 11, 2021
39% The Other Guys (2010) - May 09, 2021
58% Unhinged (2020) - May 09, 2021
16% 2012 (2009) - May 09, 2021
39% The Day After Tomorrow (2004) - May 09, 2021
39% The Living Daylights (1987) - May 09, 2021
39% The Shallows (2016) - May 09, 2021
9% Robin Hood (2010) - May 09, 2021
78% The Father (2020) - May 09, 2021
78% Judas and the Black Messiah (2021) - May 09, 2021